Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.

Informacje o BIP

Pełna historia zmian

Rodzaj dokumentu Opis Data Czynność Osoba Symbol
VIII SESJA RADY GMINY - 04.04.2007 r. Uchwała Nr VIII/65/2007 Rady Gminy w Tworogu z dnia 2 kwietnia 2007 roku w sprawie: zmian budżetu gminy na rok 2007. 2007-04-06 11:44:47 Publikacja Sebastian Dziechciarczyk VIII/65/2007
VIII SESJA RADY GMINY - 04.04.2007 r. Uchwała Nr VIII/66/2007 Rady Gminy w Tworogu z dnia 2 kwietnia 2007 roku w sprawie: zmian budżetu gminy na rok 2007. 2007-04-06 11:44:47 Publikacja Sebastian Dziechciarczyk VIII/66/2007
VIII SESJA RADY GMINY - 04.04.2007 r. Uchwała Nr VIII/67/2007 Rady Gminy Tworóg z dnia 2 kwietnia 2007 roku w sprawie: zmian w składzie Komisji Rozwoju, Inwentaryzacji... 2007-04-06 11:44:47 Publikacja Sebastian Dziechciarczyk VIII/67/2007
VIII SESJA RADY GMINY - 04.04.2007 r. Uchwała Nr VIII/68/2007 Rady Gminy Tworóg z dnia 2 kwietnia 2007 roku w sprawie: zmian w składzie Komisji Statutowej i Wpisu... 2007-04-06 11:44:47 Publikacja Sebastian Dziechciarczyk VIII/68/2007
VIII SESJA RADY GMINY - 04.04.2007 r. Uchwała Nr VIII/69/2007 Rady Gminy Tworóg z dnia 2 kwietnia 2007 roku w sprawie: zmian w składzie Komisji Komunalnej Rady... 2007-04-06 11:44:46 Publikacja Sebastian Dziechciarczyk VIII/69/2007
VIII SESJA RADY GMINY - 04.04.2007 r. Uchwała Nr VIII/70/2007 Rady Gminy Tworóg z dnia 2 kwietnia 2007 roku w sprawie: zmian w składzie Komisji d/s Społecznych... 2007-04-06 11:44:46 Publikacja Sebastian Dziechciarczyk VIII/70/2007
Rekrutacja Lista kandydatów spełniających wymagania formalne do objęcia stanowiska główny księgowy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej... 2007-04-06 11:44:46 Publikacja Sebastian Dziechciarczyk R01
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-04-06 09:21:01 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA015
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-04-06 08:28:26 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA015
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-04-06 08:27:27 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA015
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-04-06 08:25:37 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA015
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-04-05 10:08:05 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA013
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-04-05 10:08:05 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA011
Kadencja 2006-2010 Przewodnicząca Rady 2007-04-05 10:08:04 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA001
Kadencja 2006-2010 Zastępca Przewodniczącej 2007-04-05 10:08:04 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA002
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-04-05 10:08:04 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA003
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-04-05 10:08:04 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA004
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-04-05 10:08:04 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA005
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-04-05 10:08:04 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA006
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-04-05 10:08:04 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA007